Talenty PG3

Monika Jędrzejewska

…uczę się grać na instrumentach perkusyjnych…
Mam na imię Monika i chodzę do Ib. Od dwóch lat uczęszczam do szkoły muzycznej, uczę się grać na instrumentach perkusyjnych. Moim ulubionym zajęciem jest rysowanie. Najbardziej lubię rysować postacie z gier komputerowych, w które gram. Lubię zwierzęta, szczególnie konie, odwiedzam więc często stajnię w Bałtowie.

Dominika Tkaczyk

…zaczęłam również pisanie własnej książki…
Nazywam się Dominika Tkaczyk. Chodzę do klasy 2a. Od kilku lat interesuję się literaturą, szczególnie fantasy. Moją ulubioną książką jest pierwsza część trylogii „Mroczne umysły”. Niedawno zaczęłam również pisanie własnej książki pt. „Paranormalni”. Dotąd napisałam sześć rozdziałów.

Anna Ozdoba

Najbardziej lubię prace w ołówku…
Chodzę do klasy III b. Zawsze lubiłam rysować. Cieniowania czy proporcji nauczyłam się na podstawie książek, Internetu i własnych błędów. Najbardziej lubię prace w ołówku, ale próbuję też swych sił w kredkach i farbach.

Weronika Partyka

Najczęściej stosuję barwy: czerń, biel, szarość…
Jestem uczennicą klasy 3a. Rysuję od niedawna, ale jest to świetny sposób spędzania wolnego czasu. Uwielbiam sztukę i kulturę Azji. Japoński styl rysowania stał się moim ulubionym, dlatego większość moich rysunków przedstawia mangę.

Karolina Dąbkowska

W Instytucie Francuskim w Warszawie zdałam egzamin z języka francuskiego – Delf A2. W wolnym czasie również rysuję…
Jestem uczennicą klasy III D. Mam 16 lat. Moją największą pasją jest język francuski, interesuje mnie też kultura oraz tradycje Francji. Moja przygoda z tym językiem zaczęła się już w szkole podstawowej. W tym roku w Instytucie Francuskim w Warszawie zdałam egzamin z języka francuskiego – Delf A2…