Uczeń roku

Arnold Majewski

 Uczeń Roku 2016/17  Arnold Majewski jest uczniem klasy 3a Publicznego Gimnazjum nr 3 w Ostrowcu Św. W nauce osiąga bardzo wysokie wyniki – średnia ocen to 5,8. Zawsze wzorowo przygotowany, sumiennie wykonuje szkolne obowiązki, łącząc je z wieloma pasjami i działalnością społeczną. Taktowny, wrażliwy, pracowity, koleżeński – tak mówią o nim koledzy i nauczyciele. Cieszy… Czytaj dalej »

Michał Sroczyński

Uczeń roku 2015/2016 Michał Sroczyński jest uczniem klasy III a Publicznego Gimnazjum nr 3. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, średnia jego ocen z poszczególnych przedmiotów w ciągu trzech lat niezmiennie wynosi 6.0, dlatego też zyskał miano szkolnego omnibusa. Sukcesy? Ma ich niemało. Najważniejsze z nich to 4 tytuły finalisty konkursów organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora… Czytaj dalej »

Berenika Mazur

Uczeń roku 2014/2015 Berenika Mazur jest uczennicą klasy III b Publicznego Gimnazjum nr 3. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce: w pierwszej klasie średnia ocen 6:00, w drugiej, 5.7, a w trzeciej (I semestr) 5.6. Takie wyniki zawdzięcza temu, że jest zdolna i niezwykle pracowita. Berenika chętnie uczy się języków obcych i ma w tym… Czytaj dalej »

Paulina Kaczor

Uczeń roku 2013/2014 Uczennica klasy III h Publicznego Gimnazjum nr 3. Od dwóch lat pełni funkcję przewodniczącej klasy, a w roku szkolnym 2013/2014 została zastępcą przewodniczącej samorządu uczniowskiego w szkole. Jej pasją są muzyka i śpiew. Bierze aktywny udział w różnorodnych konkursach muzycznych, w których wyśpiewała czołowe miejsca, m.in. I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki… Czytaj dalej »

Beata Bogdańska

Uczeń roku 2012/2013 Jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 3 w Ostrowcu Św. W nauce osiąga bardzo dobre wyniki (średnia ocen 5,6). Zawsze wzorowo przygotowana, sumiennie wykonuje szkolne obowiązki, łącząc je z wieloma pasjami. Beata od dawna interesuje się literaturą, a w szczególnie poezją, zatem przez koleżanki i kolegów jest postrzegana jako uosobienie wrażliwości i delikatności.… Czytaj dalej »